Kadra

Piotr Sokołowski :Moja przygoda ze sportem zaczęła się już od najmłodszych lat, to właśnie wtedy zacząłem uprawiać gimnastykę artystyczną i judo. Od trzynastego roku życia związany jest z boksem i ta przygoda trwa do dnia dzisiejszego. Przez ten czas uczestniczyłem w wielu krajowych jak i zagranicznych turniejach bokserskich co zaowocowało między innym zdobyciem vice mistrzostwa Polski w boksie, złotego medalu Pucharu Polski, jak również powołaniem do kadry narodowej. Zdobyte przez te lata doświadczenie pozwoliło mi spełnić moje największe marzenie i w roku 2011 otworzyłem swój własny klub bokserski Sokół Team w którym jestem trenerem. Dzięki temu, że najpierw byłem zawodnikiem, a teraz trenerem boksu, doskonale wiem, nie tylko jak nauczać, ale potrafię także wczuć się w rolę osoby szkolonej.

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że do naszej szalonej, pełnej energii ekipy Instruktorów Fitness dołączy ILONA JANITZ. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 3 lat, od tej pory taniec stał się dla niej nie tylko hobby ale sposobem na życie. Z całą pewnością można o niej powiedzieć, że jest osobą pewną siebie, otwartą na nowe doświadczenia. Dzięki swojej ciężkiej pracy, poświęceniu i pasji zdobyła liczne finałowe miejsca w wielu turniejach tanecznych w całej Polsce np. Rytmach Ulicy, Taniec kontra Taniec. Występowała na koncertach hip hopowych i dancehallowych w Londynie oraz zatańczyła w kilku teledyskach. Ostatnie 3 lata spędziła w Paryżu prowadząc zajęcia w luksusowym studiu Gada fitness oraz tańcząc w sławnej szkole MRG studio. Współpracowała również z Dolls Dance Team Paris.Obecnie prowadzi liczne zajęcia w Szczecinie z ragga , dancehall, reggeaton oraz zumba.
Kamil Talarczyk :Instruktor, szkoleniowiec, prezenter. Przez wiele lat trenował taniec towarzyski i show-dance a od 12 lat związany całym sercem z fitness'em. Dlatego najlepiej odnajduje się w zajęciach choreograficznych typu HI / LO, Step czy Sexy Dance i jako jeden z pierwszych wprowadził zajęcia " fitness na obcasach". Uczestniczy w wielu szkoleniach, podwyższając tym swoje kwalifikacje i umiejętności. Zawód trenera traktuje jak wielką pasję i w 100% angażuje się w to co robi, co widać na prowadzonych przez niego zajęciach. Lata doświadczenia oraz wspaniała osobowość i energia przyciąga do Kamila wielu, nawet bardzo wielu miłośników treningu i dobrej zabawy.
Patrycja Sibilska :Trener Personalny. Instruktor Fitness wielu specjalizacji : Instruktor Cycling; Ambasador marki suplementów Shapelt; Utytułowana zawodniczka w kick-boxingu; Zawodowa Bokserka; Sędzia Bokserski
Agnieszka Chaińska : Zajęcia Fitness
Sebastian Tomaszewski- fizjoterapeuta, trener personalny, masażysta, instruktor fitness, Jego zamiłowanie do sportu trwa od 16-ego roku życia . Wielokrotny medalista w wyciskaniu sztangi, w trójboju siłowym oraz w rzucie oszczepem. Pierwsze kroki w tych dziedzinach sportowych stawiał u boku Mistrza Polski Mariusza Rufkiewicza. Główny współzałożyciel stowarzyszenia sportów siłowych "RUFIAN TEAM" DRAWSKO POMORSKIE. Posiada liczne certyfikaty i szkolenia m.in. pilates, instruktor kettlebell, gym instruktor, personal trainer takich szkół jak IFFA, ProFi fitness School. Jego pasja stała się ukierunkowaniem zawodowym dzięki czemu z chęcią pogłębia swoją wiedzę i umiejętności w tych dziedzinach.
Hanna Juchniewicz : Dieta/ Treningi Personalne. W Wielkiej Brytanii, sektor indywidualnego doradztwa żywieniowego oraz aktywności fizycznej jest znacznie bardziej rozwinięty oraz rozpowszechniony, dlatego też wzorce opracowane dla profesjonalistów są na dużo wyższym poziomie, jak również są bardziej zaawansowane. Dzięki studiom za granicą miałam okazje poznać te innowacyjne metody. Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii zapoznałam się z zagranicznymi wzorcami udzielania porad, jak również zaznajomiłam się z najnowszymi trendami z dziedziny promowania zdrowego trybu życia. www.justhealth.pl
Beata J : Zastępca Managera - Biegi, piłka nożna i taniec to coś co kocha od 7 roku życia. Wieloletnia kadrowiczka w biegach sprinterskich oraz przełajowych. Wielokrotna złota i srebrna medalistka na dystansach 100m, 600m, 1000m, 1500m zarówno w biegach indywidualnych jak i sztafetowych. Podczas 14 letniej przygody z piłką nożną zdobywała liczne osiągnięcia na pozycji napastniczki. W tym samym czasie przez 11 lat tańca współczesnego i 2 lata pole dance pogłębiała uzależnienie do sportu. Jej nałóg trwa do dziś i pomimo innego ukierunkowania zawodowego nie zamierza się z niego leczyć.

Magdalena K. : Zajęcia Fitness/ Rowery

Dorota Rużewicz : Zajęcia Fitness

Daniel Wróbel : Rowery